Risk Manager

MetaTech Risk Manager

MetaTech Risk Manager toplam riskinizi kontrol altına almak için, müşterilerinize ayrı ayrı maksimum açık pozisyon limiti belirleyebileceğimiz bir plug-in dir. Plug-in aşağıdaki özellikleri kapsamaktadır;

  •  Uygulama, müşterinin bireysel olarak toplayabileceği maksimum pozisyon büyüklüğünü sınırlayabilmekte ve bu sınırlama her müşteri bazında ayrı ayrı belirlenebilmektedir. Limit; lot veya hacim değerine göre seçenekli olarak belirlenebilmektedir. Pasif emir girişinde de kontrol sağlanmaktadır.
  •  Toplanabilecek maksimum pozisyon miktarı müşteri bazında ve sembol bazında ayrı ayrı belirlenebilmektedir. (Bu durum hesap para birimi bazında teminat limiti olarak çalışmaktadır.)
  •  Sembol bazında muafiyet seçeneği sağlanmaktadır. Örneğin EUR içeren sembollerin tamamı limitten muaf olabilmekte ve/veya sadece EURUSD işlemleri tamamen muaf edilebilmektedir.
  •  Manager kullanıcılarının, açık emirleri silebilme ve emir açılış fiyatını değiştirilme durumu opsiyonel bırakılarak; engelleme veya izin verme durumu sağlanabilir.
CashTracker
Yeni jenerasyon çağrı merkezi uygulaması.

FourEyes
Maker/Cheker application for MetaTrader5 Platform

2018 - 2019 © MetaTech Yazılım Hizmetleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır | Gizlilik Sözleşmesi