Report Module

MetaTech Report Module

METATECH REPORT GENERATOR

Raporlama modülümüz ile tüm işlemlerinizin bildirimini eksiksiz yapabilirsiniz. MetaTrader4 ve MetaTrader5 sunucuları üzerinde çalışabilen bu uygulama, muhasebe ve takasbank dosyalarının oluşturulmasında kullanılacak veri setinin hazırlanmasından sorumludur. İşlemleri anlık olarak sunucu üzerindeki bir dosyaya yazmakta olan uygulama, aynı zamanda gün sonu açık pozisyonları, müşteri bakiyeleri ve sembol kapanış bilgilerini de raporlamaktadır.

METATECH REPORT CHECKER

MetaTech Report Checker uygulaması; MT4 ve MT5 kullanıcılarının, muhasebe ve TakasBank raporlarını üretmesinde kullanılmaktadır. MTFReportGenerator tarafından üretilen ham verileri kullanan uygulama, muhasebe sistemleri ile entegre edilmiş durumdadır. İstenildiği takdirde her türlü muhasebe sistemine entegre olabilecek kapasiteye sahiptir.

METATECH TRADE COLLECTOR

MetaTech Trade Collector modülü, windows servis, plugin ve konsol uygulaması olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır. İşlemleriniz ile ilgili kapsamlı bir veri setini, istediğiniz ortama anlık olarak ulaştırabilirsiniz. Bağlantınız kesildiğinde verileri depolar. Bağlantı tekrar sağlandığında otomatik olarak birikmiş verileri gönderir. MetaTrader durduğunda veya kapandığında veri kaybı yaşamazsınız. Anlık olarak muhasebe ile entegrasyonunuza imkan tanımak üzere tasarlanmıştır. Konsol uygulaması sayesinde gün içerisinde istediğiniz zamanda sistem raporlarınızı oluşturur. Kullanılan ham veri seti MetaTech Report Generator ile aynıdır.

CashTracker
Yeni jenerasyon çağrı merkezi uygulaması.

FourEyes
Maker/Cheker application for MetaTrader5 Platform

2018 - 2019 © MetaTech Yazılım Hizmetleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır | Gizlilik Sözleşmesi