Biz kimiz ve ne yapıyoruz?

Türkiye’nin önde gelen yazılım geliştirme şirketlerinden biri olan MetaTech Yazılım Hizmetleri A.Ş., işletmeler için süreçlerini düzene koymaya yardımcı olan akıllı, uygun maliyetli web uygulamaları, masaüstü uygulamaları ve mobil uygulamaları tasarlamaktadır. 2011’den itibaren MetaTürk ile birlikte, 2017 den sonra MetaTech Yazılım Hizmetleri A.Ş. olarak grup şirket şeklinde iş yapmaktadır.

Özel yazılımlara yaklaşımımız

Kişisel dokunuşumuzu ve planlama konusundaki titizliğimizi koruyarak, hızlı ve kaliteli yazılımı geliştirmek için, geleneksel ve yeni yöntemleri birleştirerek benzersiz bir yaklaşım benimsiyoruz.

MetaTech Özel Yazılım Geliştirme
Güvenilir bir yazılım geliştirme ortağı MetaTech Yazılım olarak, çeşitli sektörlerde önemli bir uzmanlık oluşturduk: kamu ve özel sektör, tüketici ve iş odaklı çözümler üretmekteyiz. Küçük işletme sahibi şirketlerden, büyük kamu ve özel kuruluşlara kadar çeşitli alanlarda yardımcı olduk.

Neredeyiz
Türkiye/İstanbul Gayrettepe’de bulunmaktayız.

Bizi ziyaret edin
Potansiyel veya mevcut müşterilerle tanışmayı seviyoruz. Yazılımınızı analiz eden, görselleştiren, yaratan ve test eden ekibimizle tanışabileceğiniz Gayrettepe ofisimizi ziyaret edebilir, mevcut ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.